Czekają na Twoją pomoc

DOMINIK WALCZY Z GLEJAKIEM

Życie z dzieckiem, którego każdy dzień na tym świecie jest cudem – jest trudne. Ale jeszcze trudniejsze jest życie z  obietnicą, którą mu składamy, a której możemy nie dotrzymać….

 

„Mamo- Garfield nie żyje ! ” – powiedział Dominik widząc swojego śpiącego kotka. Łzy same napływają w takich chwilach do oczu, bo wiem że w maleńkiej główce mojego synka,  śmierć nabiera realnych kształtów.

        Miał zaledwie roczek, gdy skończyło się Jego beztroskie dzieciństwo. Oddział intensywnej terapii i onkologia stały się dla naszego synka domem, a płacz, ból i bezradność naszą rzeczywistością. Guz pnia mózgu – Glejak wielopostaciowy.

        Nie istnieją słowa, które opiszą co czuje rodzic umierającego dziecka. Traciliśmy Dominika trzy razy. I trzy razy udało się go poprzez reanimację przywrócić do życia. Operacja usunięcia Guza udała się tylko częściowo. Potem 200 wlewów, 27 cykli chemioterapii… Patrzyliśmy na cierpienie naszego synka i zalani łzami nie potrafiliśmy wybrać, w którą stronę kierować nasze modlitwy.

        Teraz walczymy z chorobą poprzez Ekstrakt z polskich konopi siewnych 50% CBD. Niestety taka terapia jest kosztowna. Do tego dochodzą pozostałe wydatki na leczenie, stałą rehabilitację i specjalne żywienie.

Guz nie rośnie. Udało się osiągnąć stabilizację. Życie dało nam nadzieję. Dominik miał żyć rok – żyje ponad 3 lata … Chwilo Trwaj …. wiecznie…. Tego pragniemy najbardziej!  I najbardziej pragniemy doczekać leku.

Obiecujemy Domisiowi, że wyzdrowieje , że zatrzymam go z nami,

ale tylko Dzięki Tobie

mamy szansę dotrzymać tej obietnicy.

 

Bo w życiu – najważniejsze jest życie


Ostatnie wpłaty
Anonimowy
19.02.2019, 12:11
30zł
Anonimowy
18.02.2019, 16:41
powodzenia
100zł
Anonimowy
18.02.2019, 15:17
100zł