Czekają na Twoją pomoc

Pomóż Jakubowi zdobyć jego własny biegun. Biegun nazywa się samodzielność

 

„ - Mamo – to niesprawiedliwe, że jestem chory. Bóg jest niesprawiedliwy, że na to pozwala. Mam chorą głowę, serce i wszystko inne!

 

  - Ale mi to nie przeszkadza- odpowiadam . Mam najwspanialszego synka na świecie!

 

  - Mamo, nie jestem wspaniały, bo jestem zepsuty przez chorobę!”

 

Moje serce w takich momentach, rozpada się na kawałki!

 

Jestem mamą Jakuba. Mój synek urodził się 12.11.2005 z rzadką , sporadyczną chorobą genetyczną – Zespołem  Klinefeltera. W pierwszym miesiącu życia u Kubusia wykryto Epilepsję. Z czasem, gdy rósł, nasza szpitalna kartoteka – rosła niestety razem z nim. Autyzm Atypowy, Niedomykalność Zastawki Trójdzielnej, Wada wymowy …

 

Każdy dzień wypełniony jest rehabilitacją, a tym samym walką o jego samodzielność.

 

  

 

 

Większość Mam zaprowadza swoje dzieci na : kursy językowe, zajęcia sportowe, czy np. lekcje muzyki. My z Kubusiem biegamy od endokrynologa  do psychologa. Od neurologa do genetyka. Zajęcia  u logopedy, przeplatają się z wizytami fizykoterapeuty. Jakub uczęszcza też na hipoterapię, ale na nią też powoli zaczyna brakować pieniędzy. Choć miłość każdego dnia rośnie – nie da się ukryć że choroba uszczupla budżet.

 

Teraz stanęłam przed najbrutalniejszym murem – brakiem pieniędzy!

 

Dlatego potrzebujemy wsparcia finansowego, by móc w przyszłym roku wyjechać na turnus rehabilitacyjny, który jest uzupełnieniem bieżącej rehabilitacji. Koszt takiego turnusu to 4.000zł. Udział w nim to najlepsze co może spotkać niepełnosprawne dziecko. Efekty wielogodzinnej stymulacji ciała każdego dnia na turnusie, porównywalne są do kilkumiesięcznej pracy z rehabilitantem w domu. To niesamowity zastrzyk energii, ale i promyk nadziei na uzyskanie samodzielności.

 

Dzięki Tobie możemy pomóc Jakubowi zdobyć jego własny biegun.

 

Każda wpłata będzie niczym ścieżka prowadząca  go na sam szczyt.

 

Ostatnie wpłaty
Anonimowy
21.03.2018, 21:43
Jezu,Ufam Tobie...
100zł
Anonimowy
02.12.2017, 12:07
50zł
Anonimowy
25.03.2017, 10:41
500zł