Czekają na Twoją pomoc

Maksiu - potrzebuje Twojej pomocy

Mam 6 lat. Choruję na mózgowe porażenie dziecięce i głuchotę obustronną...

 

Szanowni Państwo!

Zwracam się z prośbą do wszystkich ludzi wielkiego serca. Bardzo proszę o wsparcie w walce o zdrowie i usprawnienie mojego synka Maksia dotkniętego mózgowym porażeniem dziecięcym oraz głuchotą obustronną.

Maksiu jest wcześniakiem, urodziła się w 26 tygodniu ciąży z wagą 885 gram. Synek przeszedł wiele operacji oraz zabiegów związanych z wcześniactwem i jego niedojrzałością. Wiele w swoim życiu przeszedł, a czeka go jeszcze wiele wyzwań. Przeszedł laseroterapię wcześniaków. Po urodzeniu przez 3 miesiące był podtrzymywany przy życiu przez respirator, czego skutki są widoczne do dziś. Niestety leki oto toksyczne pomagały w jednym schorzeniu – w innym szkodziły.

Maks ma dziś 6 lat, jest cudownym pogodnym dzieckiem odpornym na ból. Jest naszym dzielnym bohaterem. Jeździmy na rehabilitację różnego rodzaju, przez co widać poprawę, lecz nie ukrywam, że koszty leczenia są wysokie. Wierzę, że systematyczna rehabilitacja czyni cuda i moje dziecko będzie jak inne zdrowe dzieci mówić, chodzić poprawnie, śpiewać, pisać i czytać.

Bardzo Państwa proszę o pomoc i wsparcie dla Synka. Zwracam się z prośbą o pomoc finansową i z góry dziękuję za zrozumienie.

 

Dziękuję w imieniu mojego Synka Maksia.

 

Mama Sandra Perła.

Ostatnie wpłaty
Anonimowy
04.09.2018, 21:05
KNP 631MAKS życzę dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożego
20zł
Anonimowy
05.06.2018, 16:37
100zł
Anonimowy
18.12.2017, 22:59
Trzymamy kciuki!
50zł