Czekają na Twoją pomoc

Wózek dla Grzegorza

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie finansowe w zakupie wózka inwalidzkiego

 

          Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie finansowe w zakupie wózka inwalidzkiego z oprzyrządowaniem dla syna Grzegorza.  Syn choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Nie chodzi samodzielnie, porusza się na wózku przy pomocy drugiej osoby.

            Dofinansowanie z NFZ i PFRON to kwota około 6.000 złotych. Prosimy o pomoc w zebraniu brakującej sumy 10.000 złotych. Wózek syna musi być wyposażony w dodatkowe oprzyrządowanie – pasy zabezpieczające, dodatkowe hamulce, regulowane oparcie oraz poduszkę przeciwodleżynową.

           Pragniemy dodać, że z chwilą osiągnięcia wieku dorosłego przez Grzegorza jest zdecydowanie trudniej uzyskać wsparcie finansowe od instytucji i fundacji, które skupiają się na pomocy dzieciom do lat 18-stu. Koszty związane z leczeniem, rehabilitacją i zaopatrzeniem ortopedycznym znacznie przewyższają możliwości finansowe naszej rodziny.

 

              Bardzo prosimy o pomoc w naszych staraniach w osiągnięciu upragnionego celu. Będziemy Państwu niezmiernie wdzięczni za pomoc dla naszego syna Grzegorza.

 

 

                                                                       Rodzice Grzegorza.

Ostatnie wpłaty
Anonimowy
06.12.2018, 11:30
200zł
Anonimowy
04.10.2018, 19:22
30zł
Anonimowy
16.01.2018, 21:08
Powodzenia w szybkim uzbieraniu brakujące kwoty. Dużo dużo zdrowia życzę Marcin
50zł