Jak możesz pomóc?

WOLONTARIAT

„ Cóż takiego skłania wolontariusza do poświęcenia swego życia dla innych ? Przede wszystkim naturalny odruch serca, który przynagla każdego człowieka do pomocy drugiemu – bliźniemu (…). Wolontariusz, gdy bezinteresownie może dać innym coś z siebie, doświadcza radości, która przewyższa to co dokonał.”
Jan Paweł II

WIRTUALNY AMBASADOR

Każdy może zostać ambasadorem Fundacji „ Dzięki Tobie”. Wystarczy udostępnić wiadomość na Facebook`u albo przesłać swoim bliskim i znajomym informację mailem o potrzebującej osobie. Można też zostać tzw. klikaczem i pomagać bez wychodzenia z domu. Oficjalnie lub anonimowo.

DAROWIZNA

Jeśli chcesz przekazać darowiznę wejdź na stronę celu, który poruszył Twoje serce. Kliknij „POMAGAM” - system pokieruje Cię do panelu płatności. Istnieje także możliwość wygenerowania blankietu wpłaty do opłacenia w oddziale banku lub na poczcie.

O fundacji

„Dzięki Tobie”

Choroba dziecka to dla rodziców największy dramat. Cierpienie emocjonalne potęguje sytuacja materialna, uniemożliwiająca sfinansowanie specjalistycznego leczenia lub skomplikowanych zabiegów operacyjnych, nierefundowanych niestety przez Fundusz Zdrowia.

„Tam gdzie trwa życie – tam istnieje nadzieja.”

Fundacja „Dzięki Tobie”, ratuje życie dzieci, które bez pomocy nie mają szans na wyzdrowienie.
Udało nam się stworzyć system skutecznej i szybkiej reakcji na prośby o pomoc.

„Nie można pomóc każdemu. Ale DZIĘKI TOBIE, można pomóc Komuś!”