AMELKA WALCZY Z GUZEM MÓZGU

wybierz kwotę wsparcia Twoja kwota 20 50 100

ZBIÓRKA POTWIERDZONA DOKUMENTACJĄ

Opis

By dopisać szczęśliwe zakończenie…

7 luty 2021r – tego dnia okrutny los zdecydował, by odebrać naszej córeczce dzieciństwo, by odebrać dopiero rozpoczynające się życie !!! Diagnoza, najstraszniejsza, najgorsza z możliwych… rozdarła nasze serca na strzępy. Tomografia komputerowa i rezonans potwierdziły, że w główce Amelki tkwi guz o rozmiarach 4.9 x 3,8 x 2,9 cm.

Niezwłocznie nasza córeczka trafiła na blok operacyjny, gdzie guza udało się usunąć w całości. Jednak podstępny wróg szykował dla nas kolejny cios. Wynik badania histopatologicznego nie pozostawił złudzeń! U Amelki rozpoznano nowotwór MEDULLOBLASTOMA, IV stopień złośliwości …
Jedyna nadzieja przyszła do nas ze stolicy papieskiej – leczenie w KLINICE BAMBINO GESU w Rzymie , które zakłada podanie megachemii z autoprzeszczepem komórek macierzystych.
Z pomocą ludzi o wielkich sercach udało się uzbierać ogromną kwotę, by Amelka mogła podjąć we Włoszech walkę o swoje życie. Walkę z agresywnym nowotworem, który zabrał jej dzieciństwo i który chce odebrać życie!!!

Piszemy ten apel ze łzami w oczach. Wielką niewiadomą są dla nas koszty jakie czekają nas, by ratować nasze dziecko.

Wiemy, że „pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić świat dla jednej osoby !” Pomóż nam dopisać szczęśliwe zakończenie

Rodzice

Ostatni darczyńcy