KLĄTWA ONDYNY ZABIERA JULCE ODDECH

JULKA, niezwykle pogodna czterolatka urodziła się z rzadką, śmiertelną chorobą genetyczną CCHS – zwaną ZEMSTĄ ONDYNY. Każdej nocy, gdy zasypia Jej oddech ustaje…

 

wybierz kwotę wsparcia 50 100 200 Twoja kwota

ZBIÓRKA POTWIERDZONA DOKUMENTACJĄ
UDOSTĘPNIJ

KAŻDEJ NOCY ŚMIERĆ PRZYCHODZI PO JULKĘ.
RAZEM MOŻEMY ZDJĄĆ KLĄTWĘ!

JULKA, niezwykle pogodna czterolatka urodziła się z rzadką, śmiertelną chorobą genetyczną CCHS – zwaną ZEMSTĄ ONDYNY. Każdej nocy, gdy zasypia Jej oddech ustaje ….

W każdym takim momencie musi być podłączona do respiratora. Aby uniknąć zniekształcenia twarzy, JULCIA ma na stałe wykonaną tracheotomię.

Zdarzyło się, że rurka od respiratora  w nocy uległa  zatkaniu. Julka zrobiła się sina … Patrzyliśmy jak nasza córeczka odchodzi na naszych oczach… W ostatniej chwili , udało nam się ją odzyskać …”

Szansą dla JULKI na życie bez walki o oddech, jest operacja polegająca na wszczepieniu stymulatora przepony, który działa na podobnej zasadzie jak rozrusznik serca – uruchamia się, kiedy nie wyczuwa ruchu przepony.

Nie wiemy co nas czeka…. Nie wiemy , czy zdołamy zebrać niezbędne na operację środki. Ale wierzymy ze wszystkich sił , że z pomocą wielu pięknych i dobrych serc, które nie pozostawią naszej córeczki bez pomocy  , uda nam się zapewnić Julce bezpieczne życie . Jest nadzieja i o nią teraz walczymy !”

 

KLĄTWA ONDYNY – ODBIERA JULCE ODDECH .
NIE POZWÓLMY, BY ODEBRAŁA JEJ ŻYCIE …

Ostatni darczyńcy