NADIA – OPERACJA SERCA I PRZESZCZEP WĄTROBY

wybierz kwotę wsparcia Twoja kwota 20 50 100

ZBIÓRKA POTWIERDZONA DOKUMENTACJĄ

Opis

Aby żyć – Nadia musi przejść skomplikowaną operację serca i przeszczep wątroby.

Nadia urodziła się 18 sierpnia 2019 roku. W ciąży w 17 tygodniu podczas badania USG stwierdzono, że nasza córeczka urodzi się ze złożoną wadą serca.

Dostaliśmy jednak nadzieję, że Nadusia będzie mogła być zoperowana po urodzeniu. Tak się niestety nie stało.

Tuż po narodzinach i dokładnych badaniach scyntygraficznych runęła na nas kolejna druzgocząca wiadomość – wada dróg żółciowych.
Ta diagnoza zdyskwalifikowała nasze maleństwo w dalszym leczeniu, a lekarze byli w stanie zakwalifikować Nadusię już tylko do hospicjum.

Dnia 3 października 2019 stało się to, czego baliśmy się najbardziej. Nasza malutka córeczka nie mogła samodzielnie złapać oddechu. Trafiła na oddział intensywnej terapii, gdzie szybko ją zaintubowali wprowadzając w stan śpiączki farmakologicznej.

Po godzinach modlitw i morzu wylanych z bezsilności łez wydarzył się cud, o który tak prosiliśmy! Nadia zaczęła wywoływać własny oddech, co doprowadziło do wybudzenia. Nasza maleńka córeczka pokazała nam jak bardzo chce żyć, jaką jest  dzielną i silną dziewczynką.

Każdego dnia patrząc na 3 letnią córeczkę -widzimy jej ciekawość świata i radość z życia. Pomimo tego, jak wiele już przeszła i jak wiele jeszcze przed nią.

Jedyna nadzieja na życie dla Nadusi to  leczenie w Stanach Zjednoczonych w klinice Stanford.
Nie znamy jeszcze dokładnego przebiegu, ale wiemy, że musimy liczyć się z kosztami rzędu kilku milionów złotych.
Wiem jedno, nie mamy tych pieniędzy, lecz wiemy również, że  zrobimy wszystko, by je zdobyć, by uratować życie naszego dziecka.

Nadii serduszko słabnie, a wątroba przestaje pracować !!!

Błagam nie pozwól, aby śmierć zabrała moje dziecko!

Mama Weronika

Ostatni darczyńcy