W głowie Allanka czai się śmierć

Moje jedyne marzenie to widzieć jak mój synek dorasta… Aby tak się stało Allanek musi po prostu MUSI żyć…

W główce mojego 3- letniego  Allanka czai się śmierć!!!

wybierz kwotę wsparcia 50 100 200 Twoja kwota

ZBIÓRKA POTWIERDZONA DOKUMENTACJĄ
UDOSTĘPNIJ

Moje jedyne marzenie to widzieć jak mój synek dorasta… Aby tak się stało , Allanek musi, po prostu musi żyć…

W główce mojego 3- letniego  Allanka czai się śmierć!!!

Dzieci w tym wieku nie powinny chorować, walczyć o życie, umierać… Dlaczego Allanek pytam ? Dlaczego to on musi stanąć do walki z tak strasznym i śmiertelnym wrogiem.

 

Glejak  – to  słowo , w którym zawiera się nasz dramat.

 

Szpitale…, badania…, ból…, chemioterapia… I w tym wszystkim moje łzy… Łzy, które niestety nie ocalą Allanka.

Nasz dramat ma początek, gdy Allanek skończył 6 miesięcy. Wtedy też skończyło się jego dzieciństwo! Wtedy szpital stał się Jego domem. W Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie przeszedł dwie operacje, po których rozpoczęliśmy chemioterapię. Od kwietnia synek choruje na zapalenie płuc. Jest karmiony przez PEG, a wcześniej sondę. Ma problem z poruszaniem, ale na szczęście powoli zaczyna mówić. Aktualnie walczymy o życie Allanka  w Krakowie. Ja z synkiem w szpitalu, a moja 6- letnia córeczka Oliwia   w domu z dziadkami .Wszyscy tęsknimy za sobą , ale choroba jest bezlitosna i wymusza na nas rozstanie.

Mój synek, choć jest jeszcze malutkim dzieckiem, dzielnie stanął  do walki ze śmiertelnym wrogiem. Wrogiem, który zabrał mu już dzieciństwo i który chce odebrać mu przyszłość z nami … Odebrać Życie !!! Narzędziem do walki jest posiadanie pieniędzy na  rehabilitację, sprzęt medyczny, leki, dojazdy do szpitala , badania za granicą…

Sama wychowuję dwójkę dzieci, a walka z nowotworem zostawia swój ślad każdego dnia! Dziś to już rozpacz z powodu braku środków. Wiem, że sama nie podołam !!!!

Dlatego zwracam się do Pana/Pani z prośbą o szansę . Szansę, by moja córka nie straciła braciszka! Szansę, by Allanek wygrał z chorobą…

 

„Każdy gest, nawet najdrobniejszy – zmienia świat , czyjś świat…”

Ostatni darczyńcy