KONKURS PLASTYCZNY “MIASTO MOICH MARZEŃ”

Drodzy rodzice, nauczyciele, wychowawcy, terapeuci i dzieciaki!

Rusza właśnie konkurs plastyczny Miasto Moich Marzeń. W konkursie mogą brać udział dzieci z niepełnosprawnościami, niezależnie od ich stopnia i rodzaju.

Prace przyjmowane są w trzech kategoriach wiekowych – 6-10, 11-14, 15-18 lat. Mogą być wykonane dowolną techniką, w formacie A4, a następnie dostarczone do naszego biura na ul. Nowowiejskiego 6/3 (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00) lub wysłane pocztą na adres Fundacja Dzięki Tobie, ul. Nowowiejskiego 6/3, 61-731 Poznań. PROSIMY NIE ZGINAĆ PRAC!

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. Podpisać pracę na odwrocie imieniem i nazwiskiem dziecka oraz podać jego wiek

2. Wypełnić Deklarację chęci wzięcia udziału w akcji charytatywnej: Deklaracja chęci wzięcia udziału w akcji charytatywnej

3. Wypełnić Zgłoszenie konkursowe: Zgłoszenie konkursowe

Konkurs trwa do 31 maja 2019 roku. Wyróżnione w konkursie prace zostaną nagrodzone, a następnie wylicytowane na aukcji charytatywnej, która odbędzie się w Poznaniu w okresie wakacyjnym. Cały dochód ze sprzedaży prac zostanie przekazany na rzecz naszych podopiecznych.

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny:

Karolina: 508 133 341
Iza: 501 142 199

lub mailowy:

[email protected]

Zapraszamy do dobrej zabawy i czekamy na Wasze prace!!!

p.s. Pracujesz w szkole integracyjnej lub specjalnej i chcesz powiesić plakat na korytarzu informujący o konkursie? Wydrukuj go i uzupełnij osobę odpowiedzialną za zbieranie prac i datę końca zbierania zgłoszeń konkursowych.

 

Zapoznaj się z regulaminem konkursu:

Regulamin konkursu Miasto Moich Marzeń

CHCESZ WESPRZEĆ ZAKUP NAGRÓD DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU? POMÓŻ NAM WYWOŁAĆ UŚMIECH NA TWARZACH DZIECIAKÓW!

 

 

UDOSTĘPNIJ

Natalia Komar