MY MAMY TAK KOCHAMY! – Oskarek

Witam!
Jestem „mały” (140cm!!!!!!) Oskarek. Urodziłem się 9 lat temu, po to aby walczyć… o życie, lepsze jutro, o każdy uśmiech… Dziś nie chodzę, nie mówię ale JESTEM!!! Widzę, słyszę i ponad wszystko czuję. A to jest prawdziwy cud!!!!
Jestem facetem życia mojej mamy i z tego co słyszę, najprzystojniejszym. 🙂 🙂 🙂  Jej zdaniem nie ma na świecie drugiego faceta o tak pięknym uśmiechu!Jestem Jej życiem, teraźniejszością i przyszłością . To Ona i najbliżsi są moim całym światem.
Każdy mój dzień składa się ze stałych czynności: leki, inhalacje, rehabilitacja … Po latach polubiłem nawet oklepywanie. Wyobraźcie sobie, że potrafię zasnąć kiedy mi „okładają” plecki!!! . A robią to konkretnie ,bo ze mnie już konkretny facio…. 🙂
Mam taką małą psotkę, dzięki której wołam mamę. Łapie rączką za nasadę od rurki tracheotomijnej wywołując kaszelek. W mig pojawia się mama krzycząc i grożąc mi palcem. Zawsze jest z tego mnóstwo śmiechu.
Uwielbiam jak mnie całują, przytulają czy śpiewają ,chociaż mojej mamie to chyba ktoś ciężki nadepnął na ucho, bo fałszuje niemiłosiernie! Choć przyznaję, że to przezabawne.
Nasze dni składają się na małe radości, które jednak są dla nas wszystkim. Wiecie co? Choć moje życie nie jest proste, łatwe i przyjemne, a nie rzadko pozbawione bólu, to ja kocham, kocham ŻYĆ!!!!

Karolina

POMÓŻ WYCISZYĆ BOLESNE GROMY W GŁÓWCE OSKARKA!

KLIKNIJ TUTAJ: POMAGAM

„MY MAMY TAK KOCHAMY” to cykl wpisów autorstwa Mam naszych podopiecznych. Poznajcie dzieci widziane ich oczyma, przeczytajcie, co lubią w nich najbardziej i dowiedzcie się, jak mocno można kochać. 

UDOSTĘPNIJ

Natalia Komar