My Mamy tak kochamy! – Piotruś

Hej!

Jestem Piotruś, mam 3 latka i jestem już duży, chociaż chciałbym być bardziej samodzielny. Mamusia mówi, że jak będziemy systematycznie jeździć na ćwiczenia, to się uda. W sumie to chyba ma rację, bo już raczkuje i wszędzie mnie pełno 🙂 Uwielbiam się bawić – tylko nie zabawkami. Najlepsza zabawa jest w kuchni, koło mamci – ona gotuje obiad, a ja wyciągam wszystkie miski i łyżki z szafki i  udaję wtedy, że gram na koncercie. Piszczę, krzyczę, żeby patrzyła jak gram 🙂 Hmmm czasami zastanawiam się, czemu płacze skoro robię postępy. Np. ostatnio jak sam zjadłem śniadanko i powiedziałem “mama” to mamusia płakała, ale powiedziała, że to łzy szczęścia, że jestem najlepszy. Ciągle to mówi i wiecie co? Ja jej wierzę! Chociaż czasami daje w kość rehabilitantom, to ona uparcie mnie wozi na wszystkie zajęcia. Dzięki ćwiczeniom powoli staram się chodzić przy balkoniku.
Kiedy wieczorkiem leżymy w łóżeczku i mama czyta mi bajeczki, to wtedy smacznie śpię i wyobrażam sobie, że jestem Piotrusiem Panem. Wtedy mogę wszystko 🙂 Uwielbiam, kiedy powtarza że jestem najprzystojniejszy, najdzielniejszy i najpsotniejszy 🙂 🙂 Kiedy coś chcę, mama zawsze wie co – to chyba ma szósty zmysł 🙂

Czeka mnie jeszcze wiele pracy, ale z moją mamusia wierzę że się uda 🙂

Angelika

PIOTRUŚ LICZY NA TWOJĄ POMOC – KLIKNIJ: POMAGAM

“MY MAMY TAK KOCHAMY” to cykl wpisów autorstwa Mam naszych podopiecznych. Poznajcie dzieci widziane ich oczyma, przeczytajcie, co lubią w nich najbardziej i dowiedzcie się, jak mocno można kochać. 

UDOSTĘPNIJ

Natalia Komar