Czekają na Twoją pomoc

Czy urodziłem się po to by cierpieć ? – pyta Maksiu…

Tak strasznie boli…piecze…swędzi! Dlaczego to mnie spotkało? Dlaczego jestem Inny Mamusiu...?”

 

             Maleńkie delikatne ciało 6-letniego Maksia pokrywa niezliczona ilość bolesnych sączących się krwi i ropą ran. Ran które pieką, swędzą i naznaczają cierpieniem każdą sekundę Jego dzieciństwa. Dzieciństwa, które przemija pozbawione beztroskiej zabawy i uśmiechu. Kiedy podczas Mszy Świętej ludzie wyciągają do siebie ręce na „Znak Pokoju” – wszyscy odsuwają się od Maksia. Popuchnięte i pokryte krwawymi bąblami ciało odstrasza wszystkie dzieci, dlatego samotny Maksiu podczas nieprzespanych z bólu nocy, zalany łzami szepcze do Mamy – „Nie chcę już być Potworem !!!”

  

              Rozdarte z bezradności serce Matki krwawi w tych momentach niczym niegojące się rany Maksia. Niezliczone wizyty u lekarzy, w szpitalach, ciągłe zastrzyki, leki, maści nie przynoszą ukojenia. Maksymilian urodził się z najgorszą odmianą atopowego zapalenia skóry. Cierpi na astmę i marsz alergiczny. Uczulony jest niemal na wszystko. Jego wilgotny i zagrzybiony pokoik błaga o natychmiastowy remont, tym bardziej że te fatalne warunki w jakich teraz przebywa wzmagają objawy chorobowe. Niestety lwią część dochodów skromnie żyjącej Rodziny pochłaniają: kosztowne leki,  sterydy,  maści  i specjalistyczne balsamy, dostosowana dla Maksia specjalna dieta i ubrania impregnowane nanosrebrem, które łagodzą rozognione rany. Do codziennych wydatków dochodzą niekończące się wizyty u Dermatologa, Immunologa, Alergologa….


Lekarze polecają wyjazdy nad morze, leczenie wodami termalnymi i borowinowymi, które zahamują ostre namnażanie się ran. Niestety to wszystko leży tylko w strefie wielkich marzeń Rodziców Maksia. Każdego dnia przełykają słone łzy bezradności, bo choć istnieją skuteczne metody leczenia to nie stać Ich na uśmierzenie bólu i cierpienia Synka.

 

Maksiu jest Inny, ale nie musi być dłużej „Potworem” !!!

 

Czy urodził się by cierpieć ???

 

Dzięki Tobie możemy to zmienić !!!

Ostatnie wpłaty
Anonimowy
03.01.2019, 11:48
współczuje.
50zł
Anonimowy
20.12.2018, 09:06
100zł
Anonimowy
20.12.2018, 09:04
Trzymaj się chłopczyku!!!
100zł