Nikola i jej historia

Czy zechciałbyś poznać moją historię? Nazywam się Nikola Rybka. W wakacje skończyłam roczek. To właśnie 10 sierpnia ubiegłego roku przyszłam na świat jako wcześniak. Urodziłam się w 29 tygodniu ciąży.

Na początku stwierdzono u mnie wodogłowie, które może nieść za sobą kolejne komplikacje w moim rozwoju. Moja mama dzielnie przetrwała ten trudny dla nas okres. Obecnie stwierdzono i u mnie niepełnosprawność, a także kilka nieprawidłowości rozwojowych, które bardzo zmartwiły moich bliskich. Niestety, koszty związane z moim leczeniem i rehabilitacją są bardzo duże i obciążają budżet mojej rodziny.

 

wybierz kwotę wsparcia 50 100 200 twoja kwota

ZBIÓRKA POTWIERDZONA DOKUMENTACJĄ
UDOSTĘPNIJ

 

 

 

Mam nadzieję, że kiedyś będę w stanie zacząć lepsze życie…

Czy zechciałbyś poznać moją historię? Nazywam się Nikola Rybka. W wakacje skończyłam roczek. To właśnie 10 sierpnia ubiegłego roku przyszłam na świat jako wcześniak. Urodziłam się w 29 tygodniu ciąży.

Na początku stwierdzono u mnie wodogłowie, które może nieść za sobą kolejne komplikacje w moim rozwoju. Moja mama dzielnie przetrwała ten trudny dla nas okres. Wychowuje mnie wraz z tatą i przy pomocy mojej babci. Wraz z nami mieszka mój wujek, który jest niepełnosprawny. Obecnie stwierdzono i u mnie niepełnosprawność, a także kilka nieprawidłowości rozwojowych, które bardzo zmartwiły moich bliskich. Niestety, koszty związane z moim leczeniem i rehabilitacją są bardzo duże i obciążają budżet mojej rodziny.

Abym mogła mieć szanse na odpowiednią terapię, potrzebuję pomocy finansowej. Zwracam się więc do ludzi, którzy byliby w stanie mi pomóc. Zwracam się do Was. Każdy gest się liczy. Nawet chęć przeczytania przez kogoś mojej historii napawa mnie i moją rodzinę ogromną wdzięcznością. Za każdą oznakę dobra serdecznie dziękujemy. Mam nadzieję, że kiedyś będę w stanie zacząć lepsze życie. To właśnie najbardziej uszczęśliwiłoby osoby, dla których jestem ich całym światem. Sama chętnie pomogłabym moim koleżankom i kolegom, którzy są w podobnej sytuacji. Mam nadzieję, że kiedyś będę w stanie odwdzięczyć się za okazaną mi dobroć.