ODEJDŹ BÓLU I NIGDY NIE WRACAJ!!! – prosi Oliwka

BOLI NAWET WTEDY, KIEDY SIĘ MODLĘ, ŻEBY PRZESTAŁO – ODEJDŹ BÓLU I NIGDY NIE WRACAJ !!!  

Słysząc takie słowa z ust swojego dziecka w drodze do szpitala  na kolejną operację – serce matki pęka, a z oczu płyną  łzy rozdzierającego bólu…

wybierz kwotę wsparcia 50 100 200 Twoja kwota

ZBIÓRKA POTWIERDZONA DOKUMENTACJĄ
UDOSTĘPNIJ

BOLI NAWET WTEDY, KIEDY SIĘ MODLĘ, ŻEBY PRZESTAŁO – ODEJDŹ BÓLU I NIGDY NIE WRACAJ !!!  

 Słysząc takie słowa z ust swojego dziecka w drodze do szpitala  na kolejną operację – serce matki pęka, a z oczu płyną  łzy rozdzierającego bólu…

 OLIWKA ma dopiero 8 lat, a przeszła już w życiu więcej niż nie jeden dorosły.

Od pierwszych chwil swojego życia walczyła o pierwszy oddech. Walczyła z anemią, wrodzonym zapaleniem płuc, nadciśnieniem płucnym, wylewem dokomorowym i niewydolnością oddechową.  Choć była  malutka i tak słaba – jej wola walki o życie zwyciężyła.

Po 2 latach zapadła diagnoza ; dziecięce porażenie mózgowe spastyczne czterokończynowe.

To był początek drogi usłanej cierpieniem, bólem i dzielną walką mojej dzielnej córeczki.

Pomimo tego, ze wiatr ciągle wieje nam w oczy, idziemy do przodu. Nasza determinacja oraz ciężka i bolesna rehabilitacja przyniosła rezultaty. Oliwka porusza się na wózku inwalidzkim.

Kocha życie i otaczający ją świat.

 

Oliwka jest bardzo dzielna , mimo bólu, cierpienia i łez z zacięciem ćwiczy na zajęciach rehabilitacyjnych.

 

Przeszła 3 operacje ( Rizotomię, przepuklinę i Achillesy) oraz podawanie dawek Butuliny w nóżki..

Dokładnie dwa lata temu, Oliwka zaczęła odczuwać bardzo silne bóle głowy oraz kręgosłupa. Pojawiał się paraliż. Zapadła diagnoza, która pogrążyła nas w otchłani rozpaczy.

JAMISTOŚĆ SYRINGOMIELICZNA RDZENIA KRĘGOWEGO. Choroba niewyleczalna , niezwykle rzadka, zwłaszcza u dzieci. Występują bardzo silne bóle pleców i głowy, osłabienie, zanik mięśni, pamięci, paraliż, w najgorszym przypadku dochodzi do przerwania rdzenia.

Znów zaczęła się walka- tym razem o wszystko!!!!!!

Szukaliśmy pomocy, niestety PRYWATNIE w różnych klinikach w Polsce, jak i za granicą Nawet Stany Zjednoczone, nikt nie chciał podjąć się leczenia – za duże ryzyko przerwania rdzenia. Czekamy jeszcze na odpowiedz z Barcelony z Kliniki Charliego. Do dziś szukamy Kliniki, która podejmie się leczenia Oliwki i zmniejszy Jej cierpienie w jakim żyje. 

 

Zwracamy się do wszystkich ludzi o Wielkich sercach o pomoc i wsparcie dla Oliwki. DOCENIAMY ŻYCIE KAŻDEGO DNIA, BO NAWET NIE WIEMY, ILE TAKICH DNI NAM JESZCZE ZOSTAŁO !!!

Ostatni darczyńcy