Szukamy sponsorów i darczyńców nagród do konkursu Miasto Moich Marzeń

KONKURS PLASTYCZNY MIASTO MOICH MARZEŃ JUŻ RUSZYŁ!

W konkursie będą brać udział dzieci w wieku od 6 do 18 lat. Prace będą nagradzane, a następnie odbędzie się w Poznaniu wystawa oraz aukcja prac, z której dochód przeznaczony zostanie na pomoc naszym podopiecznym - dzieciom walczącym z różnego rodzaju chorobami.
Chcemy nagrodzić jak najwięcej prac, bo wiemy, że dla dzieci, szczególnie niepełnosprawnych, docenienie ich wysiłku jest niezwykle istotne. Liczymy, że przyłączycie się do tej akcji charytatywnej i przekażecie, ufundujecie lub wesprzecie finansowo zakup nagród dla uczestników konkursu.
Liczymy na udział bardzo dużej ilości dzieci, gdyż do konkursu przystąpiły szkoły i przedszkola integracyjne i specjalne z całej Polski. Chcielibyśmy pozyskać nagrody dla każdego z uczestników.
Szacujemy, iż w konkursie weźmie udział około 100-150 dzieci. Wyróżnionym artystom chcielibyśmy ufundować turnusy rehabilitacyjne, więc liczymy również na przekazywanie środków pieniężnych.
Konkurs promowany będzie w mediach. Każda firma, która zechce wesprzeć naszą akcje otrzyma podziękowanie na facebooku oraz zostanie umieszczona jako wspierający nas partner na stronie internetowej naszej Fundacji (www.dziekitobie.pl).
Prezenty i wpłaty można wysyłać do nas do 3 czerwca 2019 roku.
Każde wsparcie, zarówno rzeczowe, jak i finansowe, będzie dla nas niezwykle cenne.
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji:
Izabela Felenberg (Dyrektor ds Akcji Charytatywnych) - 501 142 199
Karolina Stefańska-Nowak (Prezes Zarządu) - 508 133 341

 

UDOSTĘPNIJ

Natalia Komar